Прес-релізи

Glovo застрахувала своїх кур'єрів в компанії «УНІКА»

У вересні 2019 року Міжнародна компанія Glovo і Страхова компанія «УНІКА» запустили спільний проект зі страхування від нещасних випадків кур'єрів.

В рамках проекту всі кур'єри, що працюють в мережі інтернет-платформи Glovo в Україні, застраховані в Страховій компанії «УНІКА» від нещасних випадків, які можуть виникнути під час виконання доставок. Таким чином, при настанні страхової події, потерпілі кур'єри або члени їх сімей гарантовано отримають страхове відшкодування в межах страхової суми.

 

Даний проект реалізований за сприяння сервісу онлайн страхування Ensuria.com.

Страхова компанія «УНІКА» якісно і своєчасно виконує свої зобов'язання перед клієнтами, дисципліновано і без затримок врегулює страхові випадки і здійснює виплати страхових відшкодувань. Середня щомісячна сума страхових виплат УНІКА становить 80 млн. грн.

 

Інформація про Glovo:

Glovo - міжнародний сервіс для доставки товарів. Сервіс Glovo заснований в Іспанії в 2015 році. З цього часу він розширив свою присутність і зараз працює в 20 країнах. Зараз Glovo працює в Європі, Південній Америці та Африці. В Україні доставка Glovo працює з жовтня 2018 року. Першим містом присутності в Україні став Київ, потім сервіс з'явився в Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Вінниці та Запоріжжі, Миколаєві та Чернігові.

 

UNIQA в Україні:
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких знаходяться в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу.
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії та Центральній і Східній Європі (ЦСЄ). Близько 20 000 співробітників і ексклюзивних партнерів з продажу обслуговують понад 10,1 мільйона клієнтів в 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку більше 21%. UNIQA працює на 15 ринках в зростаючому регіоні ЦСЄ: Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Угорщина, Косово, Македонія, Чорногорія, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина та Україна. UNIQA Group також включає страхові компанії в Швейцарії і Ліхтенштейні.

UNIQA - контакти для ЗМІ в Україні:
Олена Симончук моб. тел. +38 067 232 4944
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua,

www.uniqa.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги