Прес-релізи

Porsche Performance Drive – український екіпаж змагатиметься за перемогу

Унікальний автопробіг східноєвропейськими країнами

Стамбул. З 23 по 28 липня український екіпаж братиме участь в унікальному проекті, організованому компанією Porsche Central and Eastern Europe. На учасників чекає автомобільний пробіг, чий маршрут бере початок у Стамбулі на треку Istanbul Park та проляже територією Туреччини, Болгарії, Румунії та Угорщини. Змагатимуться представники країн Центральної та Східної Європи на автомобілях Panamera Diesel– переможцем буде визнано екіпаж, який продемонструє найнижчий рівень витрат палива та своєчасне подолання відрізків маршруту. Під час автопробігу учасники зможуть переконатися в винятковому комфорті та ефективності дизельного Гран Туризмо. Проте не лише змагання запам’ятається учасникам проекту: одна з ділянок маршруту пролягає живописним міжгір’ям на території Румунії - дорогою «Трансфагарашан», яка вважається кращою трасою для тестування суперкарів. Унікальний трек стане ареною для тест-драйву нових Porsche 911 та Boxster, які очікуватимуть на учасників подорожі.

27 липня в Будапешті буде підбито підсумки змагань та нагороджено переможців. А вже наступного дня учасники стануть свідками змагань Porsche Supercup, які є невід’ємною частиною перегонів Formula 1 з 1993 року. Кращі пілоти монокубку Porsche змагатимуться на треку Hungaroringна спорткарах Porsche GT3 Cup, демонструючи свої навики та волю до перемоги.

Слідкувати за перебігом подій в рамках Porsche Performance Drive можна на сайті performance-drive.porsche.com. В той же час відгуки учасників та щоденні фото-звіти українського екіпажу можна буде знайти на офіційному сайті Porscheв Україні porsche.ua та у соціальній мережі Facebook– https://www.facebook.com/#!/WinnerAutomotive. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги