Прес-релізи

Дилерські центри «ВіДі АвтоСіті» – лідери ринку за обсягами продажів

За підсумками першого півріччя поточного року два дилерські центри Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті» – Subaru «ВіДі Стар Моторз» і Lexus «ВіДі Еліт» – стали лідерами за обсягами продажів в однойменних дилерських мережах України з показниками 357 і 158 автомобілів відповідно. При цьому їхня частина в обсязі продажів Київського регіону становить 46% і 50,8%.

Крім того, за підсумками півріччя найбільш результативними офіційними дилерськими центрами в Київському регіоні стали − Subaru «ВіДі Стар Моторз», Lexus «ВіДі Еліт», Peugeot «ВіДі Авеню», а в Одесі – Honda «ВіДі Дрім Моторз» і Peugeot «ВіДі Конкорд».

За результатами продажів у червні на перші позиції на ринку України вийшли дилерські центри Lexus «ВіДі Еліт», Citroеn «ВіДі Елеганс» і Nissan «ВіДі Санрайз Моторз», а дилерський центр Honda «ВіДі Дрім Моторз» став кращим представником бренда в Одеському регіоні.

На сьогодні «ВіДі АвтоСіті» — об`єднання чотирнадцяти дилерських центрів у Києві та Одесі загальною площею понад 50 000 кв. метрів. Це більше ніж 100 моделей різних марок, понад 150 сервісних постів, які обслуговують до 470 автомобілів щодня. Це повний комплекс послуг, включаючи тест-драйв, покупку автомобіля, страхування, лізинг, кредит, trade-in, офіційний сервіс, аксесуари та запчастини. Це єдина для всіх брендів Програма Лояльності. Це справжнє Місто Автомобілів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги