Прес-релізи

Міжнародні доходи та прибуток компанії HONDA виросли на 42% - звіт за перший квартал 2012 року

31 липня Honda оприлюднила консолідовані фінансові результати за перший фінансовий квартал 2012 року, який закінчився 30 червня. Порівняно з аналогічним періодом минулого року консолідований чистий дохід та операційний прибуток компанії виросли на 41,1% та склали понад 31 млрд доларів США.

Фінансові результати за перший квартал цього року підтверджують, що міжнародний бізнес Honda успішно відновлюється після природних катаклізмів у Японії та Південно-Східній Азії. В основному це відбувається за рахунок продажу оновлених моделей автомобілів, які цінуються водіями в усьому світі за свою надійність, економність, а також задоволення від керування. У порівнянні з першим кварталом 2011 року продажі машин Honda виросли майже вдвічі та склали 999 тис. авто.

Окрім автомобілів досить успішно продавалася й інша техніка Honda. В усьому світі реалізували більше 3 млн 900 тис. мотоциклів, а також 1 млн 625 тис. одиниць силового обладнання. За прогнозами спеціалістів Honda на 2013 рік, всього буде продано: 4 млн 300 тис. автомобілів, 16 млн 600 тис. мотоциклів та 6 млн 300 тис. одиниць силової техніки.

Інформація про «Хонда Україна»

Компанія «Хонда Україна» – офіційний дистриб'ютор автомобілів, мотоциклів та силового обладнання Honda в Україні – заснована 3 травня 2006 року. Сьогодні має мережу з 29 офіційних автомобільних дилерських підприємств, 22 дилерів силового обладнання, 14 дилерів мототехніки, які працюють по всій Україні. У компанії – більше 70 чоловік. Президент «Хонда Україна» – Таку Касахара. Серед головних пріоритетів – підвищення якості обслуговування клієнтів на всіх етапах їхнього контакту з Honda: як при продажі, так і післяпродажному сервісі. Сайт: www.honda.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги